Kontaktai

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.
ERGO Stalas
info@ergostalas.lt
+37067624010
ERGO Stalas rekvizitai
Įmonės kodas
PVM mokėtojo kodas
Algirdo Juliaus Greimo g. 63
Šiauliai, LT-77159, Lietuva
Darbo laikas
I 9.00 - 18.00
II 9.00 - 18.00
III 9.00 - 18.00
IV 9.00 - 18.00
V 9.00 - 18.00
VI 11.00 – 15.00
VII Nedirbame

Mes visada esame šalia

ERGO Stalas komanda yra visada pasiruošusi padėti kurti naujus patogius biurus, kurie jums ir jūsų darbuotojams yra taip reikalingi. Jūsų patogumui sukūrėme elektroninę parduotuvę ergostalas.lt, kurioje galite greitai ir patogiai įsigyti laiko patikrintas, kokybiškas prekes savo biurui.

Apsirpirkti ERGOstalas.lt

Apie mus

ERGO Stalas – ergonominių, patogių darbo vietų kūrėjai ir puoselėtojai. Ne vienerius eiškojome geros, patikimos ir kokybiškos darbo vietos ir neradę to ko ieškome nusprendėme sukurti patys. Mes sujungėme idėjas, naujas technologijas ir patirtį, todėl šiandien galime džiaugtis, kad teikiame malonumą žmonėms, norintiems dirbti patogiau ir efektyviau. Šiandien jau galime pasiūlyti įvairiausius ergonominius sprendimus modernių biurų patogioms darbo vietoms sukurti. Džiaugiamės, kad kiekviena naujai sukurta darbo vieta prisideda prie mūsų misijos ir suteikia galimybę kiekvienam žmogui išlikti sveikesniam, laimingesniam ir produktyvesniam darbo metu.
Nesvarbu ar dirbate mažame ar erdviame biure, o gal net ir savo namuose kiekvienam reikia ergonominių biuro baldų, kurie prisitaiko prie individualių poreikių. Štai čia mes ir galime padėti Jums su savo patikima, puikia profesionalų komanda, kuri gali padėti sukurti patogias ergonomiškas darbo vietas.

Mūsų misija

Norėdami sukurti naujas ir patogias darbo vietas siekiame padėti savo klientams įdiegti sprendimus, kurie padėtų dirbti patogiai, saugiai ir padidintų darbo efektyvumą. Pagrindiniai mūsų tikslai yra šie: Dirbti su tais kam rūpi, Daryti laimingus darbuotojus ir Padėti verslams augti kartu su mumis.

Mūsų sprendimai

Suteikia galimybę dirbti patogiau ir jaustis geriau. Todėl ir užsibrėžti įmonės darbuotojų tikslai pasiekiami greičiau ir efektyviau.

Mūsų vertybės

Produktų ir teikiamų paslaugų kokybė, žmonės, bei klientai. Pastoviai komunikuodami siekiame surasti, bei pasiūlyti geriausius ir patikimausius sprendimus mūsų klientams.

Sveikesnės darbo vietos kūrimas

Paveiksliukas

Kokybiškų gaminių kūrimas

Paveiksliukas

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Paveiksliukas

Turite klausimų?

Reikia gero patarimo ir greito atsakymo?

+370 (676) 24010