Vadovo stalas – erdvus, švarus ir paprastas.

Sėkmingi žmonės rimtai atsižvelgia į darbo vietos aplinką, bei į savo darbo vietą, kurioje praleidžiama didžioji dalis darbo dienos, o koks gi turi būti vadovo stalas. Taigi vadovo stalas turi būti ta vieta, kur galima dirbti produktyviai ir patogiai daug darbo valandų per dieną, o kad šis darbas būtų efektyvus ir kuo sveikesnis turi pasirūpinti pats stalo šeimininkas.

Vadovo stalas šiuolaikiškam vadovui
Vadovo stalas išskirtiniams šiuolaikiškiems biurams
Vadovo stalas su pakeliamomis kojomis
Geriausias ir išskirtiniausias vadovo stalas su pakeliamomis kojomis

Dirbkite atsisėdę ar atsistoję. Keiskite savo poziciją greitai ir patogiai.

Vadovo stalas darbui biure
Vadovo stalas išsiskiria savo funkcionalumu ir patogumu

Kiekvieno vadovo stalas yra labai skirtingas

Cragslist įkūrėjas dirba prie keleto 90 laipsnių kampu sujungtų stalų, kad būtų daugiau erdvės (stalas atrodo švarus, erdvus ir tvarkingas, o štai
Herb Greenberg „CNBC“ vadovo stalas atrodo nedidelis su 4 monitoriais (pritvirtintais su reguliuojamais monitorių laikikliais), bei ergonomiška kėde šalia.
Peter Guber, L.A. Dodgers stalas yra apvalus su daugybe įvairių daiktų, bei kėdėmis aplink ir nė kiek neprimena kasdieninio biuro stalą. O štai
IDEO vadovo stalas keičiamas kas savaitę, todėl yra vis kitoks ir vis kitoje vietoje ir nėra aišku su kuo sėdės kitą savaitę.
RedBalloon vadovė prisipažino, kad dirba visur su savo nešiojamu kompiuteriu ir nėra prisirišusi prie kažkokios konkrečios darbo vietos.
Adler vadovo stalas nedidukas (600×600 mm), stovimas, su vienu monitoriumi ir staliniu telefonu.
Michael Fertik,  Reputation.com vadovo stalas yra stovimas ir savo darbo dieną jis praleidžia daugiausiai stovėdamas ir todėl daugiau judėdamas. Michael teigimu jis du kartus daugiau bendrauja daugiau su kitais žmonėmis nei sėdėdamas ir kolegos jam užduoda 4 kartus daugiau klausimų, pamąstymų, bei idėjų nei vadovui sėdint.
Bet kaip gyvenimiška praktika rodo kiekvieno vadovo darbo specifika yra labai skirtinga ir ne kiekvienam vadovui stalas yra labai reikalingas darbo baldas.

Kas naudoja stovimus stalus?

Jau nuo senų laikų stovimas darbo vietas naudojo tokie žmonės kaip Leonardo Da Vinci, Thomas Jefferson, Ernest Hemingway, Benjamin Franklin, Sir Winston Churchill ir kiti įžymūs žmonės, na o šiandien stovimą darbo vietą galima pamatyti modernesniuose biuruose, dažnai reguliuojamo aukščio stalus naudoja IT kompanijų darbuotojai (facebook, Barclays, adform, callcredit, ibm, swedbank, csc ir kt.) ar teisines paslaugas teikiantys biurai.
O koks vadovo stalas labiausiai tiktų Jums? Ar jau nusprendėte koks vadovo stalas yra geriausias? Pasidalinkite savo idėjomis ir parašykite mums.
Darbas, ergonomika ir komfortas – svarbiausi vadovo darbo vietos įrengimo kriterijai. Šiuos punktus galima įgyvendinti tik su kokybiškais ir išskirtiniais ergonomiškais produktais. Kiekvienas vadovo stalas turi turėti patogiai ir greitai reguliuojamą aukščio stalą, kokybišką monitorių su aukščio reguliavimo galimybe (geriau būtų 2 vnt. taip padidinamas darbuotojo efektyvumas net 30%), bei patogią ergonomišką kėdę.

„Darbas yra gyvenimas. Kaip ir daugeliui žmonių. Kiekvienas iš mūsų darbe praleidžiame labai daug laiko, todėl įsitikinkime, kad kiekviena darbo valanda būtų išnaudota efektyviai ir patogiai“.

Žemiau pateikėme keletą reguliuojamo aukščio stalų, kurie visiškai patenkins kiekvieno vadovo poreikius.

Kaip teisingai išsirinkti ergonomišką stalą, reguliuojamo aukščio stalą?

Paskambinkite mums – padėsime išsirinkti.

Turite klausimų?

Reikia gero patarimo ir greito atsakymo?

+370 (676) 24010