KAIP PIRKTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE „Ergostalas.lt“?

Trumpa instrukcija kaip apsipirkti ergostalas.lt elektroninėje parduotuvėje

 1. Išsirinkite prekes.
 2. Prisiregistruokite.
 3. Sumokėkite Jums patogiu būdu.
 4. Priimkite Jūsų adresu pristatomas prekes arba atsiimkite patys mūsų biure.

Klauskite apie prekes telefonu: +370 611 11371

ARBA

Detali instrukcija kaip apsipirkti ergostalas.lt elektroninėje parduotuvėje:
 1. Prekių pasirinkimas Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.
 2. Kliento registracija Kuomet nuspręsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti. Jei esate naujas „ergostalas.lt“ klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą prašomą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.
 3. Mokėjimas už prekes Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu. Pavedimą galėsite atlikti naudodamiesi elektronine bankininkyste arba sumokėti bet kuriame banke. Jie pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą.
 4. Prekių siuntos priėmimas Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į ofisą. Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el. Paštu.
 5. Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai  Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
 6. Pristatymo mokestis Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).
 7. Prekių kokybės garantija ir nekokybiškų ar nepatikusių prekių grąžinimas Visoms parduotuvėje „ergostalas.lt“ parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Kad išvengti nesusipratimų prašome Pirkėją atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų sąlygas. Garantiniu talonu gamintojas patvirtina, kad gaminio defektų suradimo atveju prisiima įsipareigojimus patenkinti Pirkėjo reikalavimus. Šiuos reikalavimus nustatė galiojantys vartotojų teisių apsaugos įstatymai. Pardavėjas neužsiima prekių garantine priežiūra, jis pakeičia prekę nauja.