Kategorija: Ergonomika

Rašomasis stalas vaikams ir suaugusiems

Rašomasis stalas, kurį tuoj pat pamilsi

Rašomasis stalas yra kiekviename biure arba namuose. O kai įsikuriate naujuose namuose ar biure ir ieškote kokybiško, ergonomiško rašomojo stalo ir kartais juk norisi kažko tokio ypatingo ir naujo, individualaus ir prisitaikančio prie jūsų poreikių. Apsilankėte kaip tik ten kur reikia! Kiekviename Švedijos, Norvegijos, Suomijos ar Danijos biure nerasi kitokio stalo nei reguliuojamo aukščio stalas ir tai ne kokia naujiena, bet dešimtis metų galiojantis standartas. Kiekvienas žmogus saugantis savo sveikatą ir dirbantis ilgiau nei 8 darbo valandas prie kompiuterio turi dirbti labai patogioje, ergonomiškai įrengtoje darbo vietoje ir prisiminti, kad turi daugiau judėti. Bet kaip gali judėti sėdėdamas? Tikrai misija neįmanoma. Todėl čia į pagalbą atėjo reguliuojamo aukščio rašomasis stalas, kuris leidžia greitai ir paprastai (vieno mygtuko paspaudimu) pakeisti stalo aukštį.
Drąsiai galima teigti, kad šis modernus stalas yra unikalus ir išskirtinis sprendinys, kurį vos tik pradėjus naudoti kiekvienas pamilsta ir nori pastoviai džiaugtis jo teikiamais privalumais. Prieš perkant rašomajį stalą reikia gerai pagalvoti koks stalas tiks geriausiai namuose ar biure ir prie kokio stalo būtų patogiausia dirbti. Juk prie šio rašomojo stalo praleisite didžiąją dalį savo darbo laiko, todėl labai svarbu, kad įsigytas stalas Jums labai patiktų ir būtų ne tik patogus, bet ir mielas akiai.

Šis puikus reguliuojamo aukščio stalas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtrikrina stalo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Šis kokybiškas stalas gali būti naudojamas tiek biure, tiek namuose. Rašomojo stalo stalviršiai gali būti skirtingo medžiagiškumo, todėl lengvai galėsite pritaikyti šiuos stalus savo namų interjero aplinkoje. Kaip ir kiekvienas rašomasis stalas turi išsiskirti savo spalva, bei stalviršiumi, kurie gali būti ne tik medžiagiškumo, bet ir skirtingų gabaritų. Kuo stalviršis didesnis tuo patogiau ant jo galima išdėstyti norimus darbo įrankius ir patogiai įsirengti darbo vietą.
Kintant poreikiui esamą stalviršį nuo rašomojo stalo kojų galima nuimti ir vietoj esamo sumontuoti naują kiek didesnių ar mažesnių gabaritų. Tai lyg augantis stalas, kuris bėgant metams ir poreikiui gali būti transformuojamas į mažesnį arba didesnį darbastalį. Visa tai pasiekiama dėl unikalios reguliuojamo aukščio stalo kojų konstrukcijos, kuri leidžia prisitvirtinti mažesnį ar didesnį stalviršį.

Nerandate ko ieškote?

Rašomasis stalas gali būti įvairių modifikacijų

Drąsiai klauskite

 

Rašomasis stalas vaikams ir suaugusiems

Rašomasis stalas vaikams ir suaugusiems

Tai puikus kompaktiškas rašomasis stalas

Kaip ir esame pripratę dažniausiai kiekvienas rašomasis stalas turi savo stalčių bloką. Taip jau įprasta, kad prie pastarojo šios spintelės nėra tvirtinamos, nes šio rašomojo stalo metalinės kojos gali kelti tik 100 kg, todėl norintiems turėti stalčių bloką po stalu rekomenduojame naudoti spintelę ant ratukų, kuri bus daug patogesnė ir funkcionalesnė. Tokioje spintelėje galėsite pasidėti svarbiausius darbo įrankius, bei kitas būtinas biuro priemones.
Metalinės keičiamo aukščio stalo kojos reguliuojamos elektros valdikliu ir tik vienu paprastu mygtuko paspaudimu. Šis rašomasis stalas su reguliuojamo aukščio kojomis pakeltas į viršų atrodo labai grakščiai, moderniai ir solidžiai.
Taigi šis rašomasis stalas ne tik atliks savo numatytąją funkciją, bet ir modernia savo išvaizda patrauks kiekvieno svečio akį dėl kelių išskirtinių galimybių:

 1. Reguliuojamo aukščio stalas vaikams lengvai pritaikomas ir suaugusiems;
 2. Tvirtos metalinės kojos;
 3. Reguliuojamo aukščio kojos;
 4. Lengva pakeisti stalo aukštį;
 5. Paprasta transformuoti stalą į mažesnio ilgio stalą (keičiant stalviršį mažesniu, tuomet padeda reguliuojamos stalo sijos);
 6. Labai greitai galima pritaikyti stalo aukštį patogiam darbui kiekvienam naudotojui asmeniškai.

Rašomieji stalai su reguliuojamo aukščio kojomis gali skirtis savo kojų mechnizmais, todėl ir jų kaina gali skirtis:

Iš praktinės patirties šį rašomąjį stalą galima panaudoti daugelyje gyvenimo atvejų tokių kaip:

 1. Piešimo stalas,
 2. Rankdarbių stalas,
 3. Darbo stalas staliams,
 4. Darbo stalas,
 5. Rašomasis stalas vaikui,
 6. Augantis rašomasis stalas,
 7. Vadovo stalas,
 8. Kompiuterio stalas,
 9. Stalas svetainei,
 10. Stalas grojimui,
 11. Žaidimų stalas,
 12. Biuro stalas,
 13. Vaiko pervystymo stalas,
 14. Ir dar daugelyje kitų atvejų čia neišvardintų atvejų, kuomet norisi dirbti ergonomiškai įrengtoje darbo vietoje, patogiai, bei jaustis žvaliam ir efektyviam visą dieną (neminint, kad nugaros skausmams reikėtų pasakyti sudie).

Funkcijos:

 1. Didelis, prisitaikantis pagal kiekvieno poreikius darbinis pavaršius (dėl reguliuojamų kojų sijų);
 2. Paprastas, grakštus, klasikinis dizainas;
 3. Patogaus dydžio stalas su tvirtomis reguliuojamo aukščio stalo kojomis;
 4. Metalinės reguliuojamos kojos;

Dažnai užduodami klausimai:

 1. Rašomasis stalas surenkamas iš dalių: Taip.
 2. Ar reikalingas surinkimas: Taip.
 3. Koks stalo garantinis terminas: 2 metai.

Daugiau apie šį produktą:

Kuomet nusiperkate ergostalas.lt produkciją internetu mes Jūsų apsipirkimą stengiamės padaryti kiek įmanoma paprastesniu. Kai tik paruošiamas produktas siuntimui mes Jus informuojame kada bus pristatyta siunta. Norėdami daugiau sužinoti būtinai paskaitykite dažniausiai užduodamus klausimus, bei atsiliepimus. Jeigu turite papildomų klausimų apie prekę ar bet kurį kitą produktą mūsų pardavimų skyriaus atstovai visuomet padės tinkamai išsirinkti rašomajį stalą, ergonomišką kėdę ar kitą ergo prekę. Nesvarbu ką nuspręsite įsigyti metalinį lovelį laidams susitvarkyti ar rašomąjį stalą ar kėdę savo biurui ar namams mūsų komanda visuomet pasiruošusi padėti.

Pristatymas:

Atlikus 100 proc. apmokėjimą rašomasis stalas gali būti pristatytas per 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo dienos. Tuo atveju jeigu nėra sandėlyje reikiamo stalų ar kojų kiekio tuomet informuojame kiekvieną klientą asmeniškai kada bus pagaminti ir pristatyti rašomieji stalai į kiekvieno namus ar biurą.

Reguliuojamo aukščio rašomasis stalas gali turėti papildomus priedus: (komponentai gali būti užsakomi papildomai)

Ar žinai per kiek laiko gali atsipirkti rašomasis stalas?

Klausk dabar +370 (676) 24010

Ar norėtum, kad rašomasis stalas būtų naudojamas visose Lietuvos mokyklose ir tai būtų pripažinta kaip naujas "standartas"? Pasidalink savo mintimis ir idėjomis žemiau komentaruose.

 

Augantis stalas padės tau tapti aktyvesniam ir efektyvesniam

Augantis stalas

Šis puikus augantis stalas gali tapti tikra revoliucija tiek jūsų biure, tiek namuose, nes suteikia galimybę daugiau judėti darbe, todėl išliksite sveikesni ir darbingesni. Labai paprastu vienu mygtuko nuspaudimu, galėdami pakeisti šio ergonomiško augančio stalo aukštį, visada norėsite pasinaudoti išskirtiniu privalumu paversti stalą stovimu. Išsivaduodami iš ilgai trukusio sėdėjimo bemat pagerinsite kraujotaką ir susigrąžinsite produktyvumą. Augantis stalas pagelbės begalėje situacijų: dirbant prie kompiuterio, kasdieninėje veikloje, pramogaujant su draugais žaidžiant stalo žaidimus, kūrybai, ar net norint padaryti staigmeną apsilankiusiems svečiams. Panaudojimų sąrašas begalinis. Tai tikras džiaugsmas tiek jūsų šeimai, tiek darbo kolektyvui.

Būtina išsirinkti patikimą stalą:

Augantis stalas gali būti skirtingų modifikacijų.

Aktyvi darbo vieta – ilgalaikė naudinga investicija

Ilgalaikis sėdėjimas, toli gražu, neatneša mums naudos, o tik prišaukia aibę sveikatos problemų. Kraujotakos sutrikimai, stuburo skausmai ir nuovargis yra dažniausios ilgai sėdinčius žmones kamuojančios bėdos. Su augančiu stalu, jūs galėsite dirbti atsistoję, todėl ne tik išvengsite paminėtų problemų, bet ir išlaikysite aštrų protą bei našų darbingumą, turėsite mažesnę tikimybę priaugti svorio ir išlaikysite gražesnę laikyseną. Aktyvios darbo vietos labai populiarios skandinavų šalyse, tad nenuostabu, jog jų daugelyje skandinavų šalių darboviečių yra naudojami universalūs augantys stalai, užtikrinantys gerą darbuotojų savijautą ir našų darbą. Pasirūpinkite savimi ir savo kolegomis jau dabar!

Augantis stalas kaina

Augantis stalas padeda energingiau ir efektyviau praleisti darbo dieną darbe dirbant atsistojus.

Nerandate ko ieškote?

Augantis stalas gali būti įvairių modifikacijų

Palikite žinutę

Išskirtinis stalo universalumas

Augantis stalas tiks visiems jūsų poreikiams, nes prie jo galite dirbti tiek Jūs, tiek artimieji. Nepamirškime, jog žmonės, kaip ir jų poreikiai yra skirtingi, tad norintiems dirbti reikės skirtingo stalo aukščio: pvz. specialistui dirbant prie kompiuterio reikės vienokio, o architektui, braižančiam eskizus ir brėžinius – vėl kitokio, merginai su aukštakulniais – vėlgi kitokio augančio stalo aukščio. Tinkamai parinktas augantis stalas (elektrinio variklio pagalba) leidžia stalą pritaikyti prie jo naudotojo ūgio poreikių, todėl prie šio puikaus stalo bus labai patogu dirbti. Didelis stalviršius leis pasidėti visus reikiamus darbo įrankius, kompiuterinę techniką ar kitas priemones ir patogiai atlikti norimus darbelius. Tvirta augančio stalo konstrukcija geba saugiai pakelti iki 100kg svorį, todėl ant jo bus galima atlikti praktiškai daugumą darbų, pradedant nuo namų darbų ruošos, dokumentų tvarkymo ir baigiant stalo žaidimais. Nepamirškime, jog lengvai valoma laminato danga (LMDP) puikiai apsaugoja stalviršį nuo įpjovimų bei įbrėžimų, be to, atrodo šiuolaikiškai ir gražiai, todėl šis augantis stalas puikiai tiks kiekvienų namų interjerui. Vieno mygtuko paspaudimu leiskite mechanizmams išpildyti jūsų norą – daugiau judėti ir patogiai dirbti.
Pamirškite tradicinį stalą. Pažangūs ir ergonomiški augantys stalai Skandinavijos šalyse pamažu baigia išstumti senuosius tradicinius stalus, o štai mokiniai Jungtinėse amerikos valstijose nuo 2015 metų pradėjo mokytis atsistoję prie augančių stalų – taip yra skatinamas judėjimas ir geresnė jaunimo sveikata. Ir tai yra labai gerai, nes skatinama įgyti tinkamus įgūdžius nuo pat mažumos. Taigi padirbėję prie šio stalo greitai nebenorėsite sugrįžti prie nelankstaus, tradicinio stalo, kuris niekada nebuvo pritaikytas būtent jums ir net neleisdavo patogiai ištiesti kojas, bei nugarą. Kokybiškas ir patogus augantis stalas yra lengvai pritaikomas prie kiekvieno stalo naudotojo ūgio, tad jį tinkamai pasirinkus džiaugsitės ilgus ilgus metus. Pagaliau kiekvienam žmogui reikia žinoti kaip tinkamai nusistatyti savo stalo aukštį. Patogios stalo konstrukcijos dėka, jums niekada nekils sunkumų transportuojant augantį stalą. Visas stalo dalis galima greitai ir lengvai išardyti ir surinkti, todėl tai dar vienas didelis stalo privalumas kuomet prireikia išsikraustyti į naujas gyvenamąsias patalpas.

Šis augantis stalas suteikia galimybę keisti gyvenimo būdą ir įpročius, todėl galima tikrai paminėti bent keletą jo išskirtinių privalumų:

 • Galėsite lengvai ir greitai reguliuoti stalo aukštį (sužinok kaip tinkamai sureguliuoti stalo aukštį);
 • Prie vieno augančio stalo gali dirbti skirtingo ūgio asmenys, užsiimantys skirtinga darbine veikla;
 • Augantis stalas yra stabilus gaminys, o saugi jo konstrukcija (yra sertifikuota ir atitinka Europos sąjungoje keliamus saugumo reikalavimus) užtikrina paprastą aukščio reguliavimą;
 • Keičiant stalo aukštį, moderni elektronika aptinka kliūtis, todėl jūsų turtas pakliuvęs po stalu bus saugus;
 • Dirbdami atsistoję pagerinsite kraujotaką ir išsivaduosite nuo užsitęsusio alinančio sėdėjimo;
 • Dirbant atsistojus, dirbs skirtingos raumenų grupės, todėl ilgainiui pakeitus savo ypročius pagerės savijauta ir padidės darbo našumas;
 • Sunaudosite daugiau kalorijų, todėl bus mažesnė tikimybė priaugti papildomo svorio, bei susirgti nepageidaujamomis širdies ligomis;
 • Sumažėja nugaros skausmai;
 • Taisyklingesnė kūno laikysena;
 • Toks stalas yra tinkamas naudojimui namuose ir biure, lengva pritaikyti prie bet kokio interjero;
 • Šis augantis stalas pagamintas iš kokybiškų medžiagų, tad tarnaus ilgus metus.

 

Augantis stalas gali turėti papildomus priedus: (komponentai gali būti užsakomi papildomai)

Ar žinai per kiek laiko gali atsipirkti augantis stalas?

Klausk dabar +370 (676) 24010

Ar norėtum, kad augantis stalas būtų naudojamas visose Lietuvos mokyklose ir tai būtų pripažinta kaip naujas "standartas"? Pasidalink savo mintimis ir idėjomis žemiau komentaruose.

 

Stalas transformeris padės tau greičiau tobulėti

Stalas transformeris

Kaip ir kiekvienas stalas transformeris šis gražuolis išsiskiria savo ypatinga savybe lengvai ir greitai keisti savo aukštį, o asmeniui per daug užsisėdėjusiam prie stalo galima patogiai padirbti atsistojus. Nesvarbu kokią paskirtį sugalvosite šiam stalui transformeriui ar panaudosite kaip rašomąjį stalą, žaidimų stalą, tai gali būti net puikus svetainės stalas, valgomojo stalas, ar net virtuvinis stalas. Prie stalo mes visada susirenkame ne tik padirbti, bet ir pabendrauti, todėl tikrai nustebinsite savo artimuosius šiuo išskirtiniu stalu transformeriu.

Išsirink patikimą stalą:

Šis stalas transformeris gali būti skirtingų modifikacijų.

Stalas – ilgalaikė naudinga investicija

Šiais laikais, daugelis mūsų dirba protinį darbą, tad nenuostabu, jog nemažą paros dalį praleidžiame ne kitaip, bet sėdėdami. Skaudantis stuburas, pavargę kaklo, nugaros raumenys, nutirpusios kojos – greičiausiai kiekvieno sėdimą darbą dirbančio žmogaus patirtis. Ilgalaikis sėdėjimas neprisideda prie mūsų sveikatos ir dažnai įtakoja įvairiausių ligų atsiradimą, pradedant cukriniu diabetu, nutukimu ir kitomis su nugara susijusiomis bėdomis, kurias gali išspręsti šis stalas transformeris. Sėdėdami vienoje vietoje ilgą laiką varginame savo kūną ir prarandame proto aštrumą, bei koncentraciją, todėl nukenčia mūsų darbingumas. Investicija į geresnę savijautą ir sveikatą įsigyjant ergonomišką stalą transformerį gali jums padėti išvengti ne tik nemalonių „profesinių ligų“, bet ir pagerinti darbo našumą, bei kasdienę gyvenimo kokybę.

Nerandate ko ieškote?

Stalas transformeris gali būti įvairių modifikacijų

Palikite žinutę

Aktyvios darbo vietos nauda

Pagalvokite apie save ar savo kolegas, ar net darbuotojus, kiaurą darbo dieną praleidžiančius sėdint. Nenuostabu, jog jie greitai gali prarasti motyvaciją ir darbo našumą. Stalas transformeris padės jums ir jūsų darbuotojams išsivaduoti iš ilgai užsitęsusio sėdėjimo ciklo, netaisyklingos laikysenos ir tausoti savo sveikatą. Vien trumpalaikis darbo pozos pakeitimas pagerins kraujotaką ir ilgiau išliksite žvalus ir darbingas, atsikratysite įkyrių nugaros skausmų! Tinkamai naudojamas stalas transformeris gali užtikrinti  našesnę ir sveikesnę darbo aplinką . Net 90% skandinavų šalių darbovietėse yra naudojami universalūs stalai transformeriai, užtikrinantys gerą darbuotojų savijautą ir kokybišką darbą. Metas pasimokyti iš šiauriečių ir perprasti produktyvesnių ir efektyvesnių darboviečių paslaptį.

Stalas transformeris kaina

Paveikslėlis Nr.1: stalas transformeris padeda energiniau ir efektyviau praleisti darbo dieną darbe dirbant atsistojus.

Kol stalas transformeris ir jo paties koncepcija yra ganėtinai nauja Lietuvoje yra daug gerų pavyzdžių JAV, kur mokyklos nusigręžia nuo pastovaus sėdėjimo ir naudoja stovimus stalus, kurie lengvai transformuojasi ir keičia savo aukštį. Yra atlikta daug mokslinių tyrimų, kuomet nustatyta, kad stalas transformeris tikrai padeda į visą mokymo procesą pasižiūrėti kitaip.

Ko ne visur pritaikomas sprendimas

Stalas transformeris su reguliuojamomis kojomis – universalu sprendimas suteikiantis žmogui skirtingoje gyvenimo situacijoje panaudoti stalą patogiam darbui namuose ar biure. Prie šio stalo gali dirbti visa šeima, o kiekvienas asmuo gali prisitaikyti stalą prie savo ūgio ir patogiai dirbti. Nes, kad ir menininkui piešiant ar braižant eskizus reikalingas vienas stalo aukštis, o specialistui dirbant prie kompiuterio stalo aukštis turi būti visiškai kitas, na o žmonės juk skirtingi, todėl patogiausias stalas transformeris yra tas, kuris paprastai ir lengvai keičia savo aukštį ir prisitaiko prie kiekvieno žmogaus ūgio. Šiame stale yra sumontuoti elektriniai varikliai, padedantys lengvai keisti stalo aukštį . Jums tereikia nuspausti mygtuką ir nusistatyti norimą stalo aukštį ir leisti stalui transformeriui įgyvendinti jūsų  svajonę – daugiau judėti ir dirbti patogiai. Vos tik pradėję dirbti prie šio stalo greitai pamiršite nelankstų, tradicinį iš lentų sumeistrautą stalą, kuris nebuvo pritaikytas jūsų ūgiui arba neleisdavo patogiai ištiesti kojas, daugiau pajinti kojas ir atsipūsti. Mėgaukitės nauju, kokybišku ir patogiu stalu transformeriu, galinčiu prisitaikyti prie kiekvieno ūgioTvirtas stalviršis su lengvai valoma laminato danga (LMDP) gerai apsaugoja stalviršį nuo įbrėžimų ir įpjovimų, atrodo šiuolaikiškai ir gražiai, bei puikiai prisiderins prie kiekvieno namų interjero. Didelis paviršiaus ploto pakaks visiems įrenginiams, darbo įrankiams bei priemonėms, o stipri stalo konstrukcija (atlaikanti iki 100kg) leis atlikti sunkiuosius darbus. Didelis stalviršio plotas suteikia galimybę patogiai pasidėti darbo įrankius, kompiuterinę techniką ar kitas priemones ir patogiai dirbti. Šis stalas transformeris iš kitų stalų išsiskiria savo puikiu gebėjimu pakelti iki 100kg svorį, todėl ant jo tikrai drąsiai galite pasidėti ne vieną mėgstamą knygą ir drąsiai ruošti savo namų darbus.

Naujausios Švediškos saugumo technologijos

Šis stalas transformeris aprūpintas jautria elektronika, leidžiančia aptikti kliūtis, kuomet stalo aukštis yra keičiamas, todėl išvengsite nelaimių ir nesugandinsite savo turto, kuris kartais gali pakliūti po stalu. Ekonomiški mechanizmai yra taupūs ir budėjimo režimu tesunaudos vos apie 0,5 W energijos. Stabili ir saugi konstrukcija (yra sertifikuota ir atitinka Europos sąjungoje keliamus saugumo reikalavimus). Stalą transformerį lengva išardyti ir vėl surinkti, todėl niekada nepatirsite nepatogumų prireikus jį transportuoti į kitą vietą ar naujus namus.

Kodėl verta rinktis stalą transformerį?
 • Reguliuojamas stalo aukštis suteikia galimybę prie stalo dirbti skirtingo ūgio žmonėms;
 • Transformavę stalą į stovimą režimą ištiesite savo nugarą ir pailsinsite nuo užsitęsusio sėdėjimo savo kūną ;
 • Pagerinsite tiek savo, tiek savo kolegų darbo našumą;
 • Tolygus aukščio reguliavimas ir jautri elektronika apsaugos jūsų turtą nuo galimų incidentų;
 • Dėl daugybės pritaikymo būdų, jums nereiks pirkti keleto skirtingų tradicinių stalų, todėl sutaupysite;
 • Aktyvus stovėjimas sumažina riziką priaugti svorio;
 • Sumažinate tikimybę susirgti širdies ligomis;
 • Sumažėja nugaros skausmai ir jausitės daug geriau ir žvaliau;
 • Gražesnė kūno laikysena;
 • Šis stalas transformeris yra tinkamas naudojimui namuose ir biure;
 • Stalas pagamintas iš kokybiškų medžiagų, tad tarnaus ilgus metus.

 

Stalas transformeris gali turėti papildomus priedus: (komponentai užsakomi atskirai)

Ar žinai per kiek laiko gali atsipirkti stalas transformeris?

Klausk dabar +370 (676) 24010

Ar norėtum, kad stalas transformeris būtų naudojamas visose Lietuvos mokyklose ir tai būtų pripažinta kaip naujas "standartas"? Pasidalink savo mintimis.

Reguliuojamo aukščio stalas

Saugokite savo sveikatą – DIRBKITE ATSISTOJĘ!

Reguliuojamo aukščio stalai gali būti pritaikyti pagal kiekvieno naudotojo ūgį (tau, tavo vaikui, seseriai, draugui ir kt.), o dirbdamas atsistojęs nevargini savo nugaros.

Nedirbk atsisėdęs – kėdė tavo sveikatos "žudikė".

Kodėl verta dirbti atsistojus?

Reguliuojamo aukščio stalas – tai pats geriausias sprendimas praleisti darbo dieną darbe aktyviai ir efektyviai. Dirbdami ergonomiškai įrengtoje darbo vietoje išsaugosite puikią sveikatą ir savijautą.

 • Dirbant atsistojus žmogaus kūnas pastoviai juda,
 • nekyla problemų dėl:
  • raumenų pavargimo
  • venų ligų susidarymo,
  • nugaros skausmų,
  • viršsvorio (sudeginama iki 25% daugiau kalorijų).

Dirbant prie reguliuojamo aukščio stalo svarbu ne tik dirbti stovint ar atsisėdus, bet ir būtina dažnai keisti darbinę pozą.

Štai JAV vėžinių tyrimų universitetas nustatė šias priklausomybes tarp sėdėjimo ir aktyvaus judėjimo.
Susirgimai priklausomai nuo judėjimo

Amerikos vėžinių susirgimų tyrimų institutas nustatė priklausomybę judėjimo ir pasyvaus sėdėjimo

Kaip yra reguliuojamas stalo aukštis? Tai atlikti labai paprasta.

 

Reguliuojamo aukščio stalas

Reguliuojamo aukščio stalas

 

 

Daug dirbi sėdėdamas? Kėdė – didžiausias tavo priešas!

Ilgesnis nei 6 val. sėdėjimas gali sukelti daug nemalonių pojūčių ir sveikatos neigiamų pasekmių.

Kaip pagerinti sveikatą darbo metu?

Dirbkite atsistoję -> štai puikus pavyzdys kaip tai daro kiti

Naudojamas reguliuojamo aukščio stalas

G.Nausėda naudoja reguliuojamo aukščio stalą, o tuo tarpu kėdė užkišta toli toli į kampą. :)

Elektra valdomi reguliuojamo aukščio stalai suteikia daug išskirtinių privilegijų.
Mechaniniu būdu valdomas reguliuojamo aukščio stalas privers jus daugiau judėti ir taupysite energiją (taip prisidėsite prie žaliosios energetikos).

Ergonomiškas darbo stalas Ergostalas EEC47 – tai stabilus ir patikimas stalas su aukščio reguliavimo galimybės funkcija. Prie šio stalo galima dirbti atsistojus ar sėdint. Norint pakeisti stalo aukštį reikia pasukti rankenėlę mechaniniu būdu.

 

Šis stovimas stalas kuo puikiausiai tinka tavo namams, sodybai ar darbui ofise. Darbas atsistojus suteikia daugiau energijos ir padidina atsistojusio asmens produktyvumą iki 30%, o sprendimai yra priimami net greičiau 30%. Svarbu ne tik stovėti, bet ir dažnai keisti darbinę pozą kurią su reguliuojamo aukščio stalais pakeisti labai paprasta. Ergonomiškas stalas gali būti lengvai pritaikytas prie tavo ar kolegos ūgio ir darbo diena bus visiškai kitokia.

 

 

Reguliuojamo aukščio stalas

Dirbkite patogiai su reguliuojamo aukščio stalais

 

Dauguma reguliuojamo aukščio stalų turi kliūties atpažinimo funkciją, kuri leidžia išvengti daiktų sugadinimo, kurie gali atsirasti reguliuojamo aukščio stalui leidžiantis ar kylant į aukštyn. Filmuotoje medžiagoje pamatysite kaip į atsiradusią kliūtį reaguoja ERGO Drive reguliuojamo aukščio stalo sistema.  

Per kiek laiko gali atsipirkti reguliuojamo aukščio stalas?

Skambink dabar +370 (676) 24010

Stalo aukštis ir kėdės aukštis. Kiek tai svarbu ir Kaip tinkamai sureguliuoti darbo vietą?

Darbo stalo aukštis

Darbo stalo aukštis dirbant atsistojus arba atsisėdus

Štai puikus pavyzdys kaip reikėtų žiūrėti ar išsirinkta darbo stalo kojų konstrukcija tau tinka.

Rašomojo stalo aukštis

Rašomojo stalo aukštis


Atkreipkite dėmesį, kad dirbant prie kompiuterinio stalo būtina keisti darbinę poziciją, verta padirbėti tiek atsistojus, tiek atsisėdus ir pajudėti.

Tikriausiai ne kartą esate pastebėję, kad užkietėję kompiuteristai ant savo kompiuterio stalo turi ne vieną, o du monitorius, kuriuos naudojant galima padidinti darbo efektyvumą net iki 30%. Naudodami keletą monitorių būtina tinkamai sureguliuoti monitorių aukštį, bei žiūrėjimo kampą. Didelė dauguma vartotojų prie savo darbo stalo dirba nepatogiai (netinkamas kėdės aukštis, kėdės porankių aukštis, bei klaviatūros, monitoriaus ir net stalo aukštis), dirbama susikūprinus, pasilenkus ar dar kažkaip susisukus, todėl draugiškai jiems reikėtų patarti koks turėtų būti darbo stalo aukštis, rašomojo stalo aukštis, kompiuterinio stalo aukštis ar net valgomojo stalo aukštis, taip pat būtina gerai pasirinkti kėdės aukštį, bei teisingai sureguliuoti.

Kaip tinkamai sėdėti ir dirbti savo darbo vietoje? Atsakymas slypi čia:

 

Išsirinkite reguliuojamo aukščio stalą

Lentelė Nr.1 darbo vietos įrengimas pagal žmogaus ūgį
Stalo aukštis pagal asmens ūgį, matmenys (cm)
  Dirbant atsisėdus Dirbant atsistojus        
Jūsų ūgis, cm Kėdės aukštis
A
Porankių aukštis
B
Klaviatūros aukštis
C
Monitoriaus aukštis
D
Klaviatūros aukštis
E
Monitoriaus aukštis
F
EEL50 stalo aukštis naudotojui EEC47 stalo aukštis naudotojui EEP65 stalo aukštis naudotojui EED65 stalo aukštis naudotojui
152 36 57 57 105 93 141 Tinka Tinka Tinka Tinka
155 37 58 58 107 94 144 Tinka Tinka Tinka Tinka
157 38 59 59 110 95 146 Tinka Tinka Tinka Tinka
160 38 60 60 111 97 148 Tinka Tinka Tinka Tinka
163 39 61 61 113 99 151 Tinka Tinka Tinka Tinka
165 40 62 62 115 101 153 Tinka Tinka Tinka Tinka
168 41 63 63 117 102 156 Tinka Tinka Tinka Tinka
170 41 64 64 118 104 158 Tinka Tinka Tinka Tinka
173 42 65 65 120 106 161 Tinka Tinka Tinka Tinka
175 43 66 66 122 108 163 Tinka Tinka Tinka Tinka
178 44 67 67 124 109 166 Tinka Tinka Tinka Tinka
180 44 68 68 125 111 168 Tinka Tinka Tinka Tinka
183 46 68 68 127 112 171 Tinka Tinka Tinka Tinka
185 46 69 69 129 113 173 Tinka Tinka Tinka Tinka
188 48 71 71 131 116 175 Tinka stalo aukštis mažas Tinka Tinka
191 48 72 72 133 117 178 Tinka stalo aukštis mažas Tinka Tinka
193 49 72 72 135 119 182 stalo aukštis mažas stalo aukštis mažas Tinka Tinka
 Skaityti daugiau: http://www.thehumansolution.com/ergonomic-office-desk-chair-keyboard-height-calculator.html

Kokio aukščio turi būti rašomasis stalas ir kėdė?

Stalo aukštis ir kėdės aukštis

Pasirinkite stalo ir kėdės aukštį

 

Nesvarbu kokia darbo vieta ar tai sėdima ar stovima darbo vieta būtina ją įrengti tinkamai.

Norėdami dirbti nežalojant savo ar vaikų sveikatos būtinai turi būti tinkamai sureguliuotas darbo stalo aukštis, kompiuterinio stalo aukštis, rašomojo stalo aukštis, kėdės aukštis ar net valgomojo stalo aukštis.

Dažniausiai neužtenka įsigyti reguliuojamo aukščio stalą ir dirbti prie jo atsisėdus visą laiką. Geras kolega turėtų paaiškinti, kad reikia dažnai keisti darbinę pozą, kurią taip paprasta keisti su šiais reguliuojamo aukščio stalais.

Koks yra tinkamiausias stalas vaikui? 

Stalas turėtų būti pakankamai didelis, kad vaikas galėtų sudėti savo turimus daiktus. Vaiko stalas turėtų stovėti šviesioje patalpoje. Perkant stalą vaikams reikėtų atsižvelgti į jų ūgį ir tinkamai apgalvoti visas smulkmenas (kėdės aukštis, kėdės porankių aukštis, kompiuterio klaviatūros aukštis).

Pirkite arba gaminkite stalą tinkamo aukščio, jeigu stalas nėra reguliuojamo aukščio tuomet reikėtų numatyti galimybę tą aukštį reguliuoti mechaniniu būdu (pvz. vaikui augant turėtumėme keisti ir stalo bei kėdės aukštį pagal jo esamą ūgį). Prie stalo dažniausiai reikalinga ir patogi kėdė. Paprasčiausias būdas pasitikrinti kaip turėtų būti sureguliuota kėdė, kad vaikui tai nedarytų neigiamo poveikio, ir kad nugara būtų tiesi, tai naudotis aukščiau paveikslėlyje pateiktais patarimais, bei šiuo puikiu vaizdo įrašu.

 

Šioje publikacijoje sužinosite atsakymus į šiuos klausimus:

 • Koks turi būti darbo stalo aukštis?
 • Kaip išsirinkti stalą?
 • Kaip įrengti vaiko darbo vietą?
 • Kaip turi būti sureguliuotas stalas pagal ūgį? Šiuo metu informacija ruošiama.