• Keiskite savo stalo aukštį per kelias sekundes!

   

  Ergonomiškas reguliuojamo aukščio stalas

   

  Reguliuokite savo stalo aukštį.

  Padidinkite darbingumą iki 30%

 • Išlikite darbingi visą darbo dieną

  Pasirinkite Jums tinkantį ergonomišką - reguliuojamo aukščio stalą
 • Išlikite darbingi visą darbo dieną

   

  Ergonomiškas reguliuojamo aukščio stalas

   

  Reguliuokite savo stalo aukštį.

  Padidinkite darbingumą iki 30%

 • Dirbkite patogiai

  Atsisėskite

  Atsistokite

  Pakartokite

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rūpinkitės savimiPuiki Sveikata – svarbiausia

Kasdien mes praleidžiame daug laiko sėdėdami prie savo darbo stalo. Kaip tai keistai beskambėtų ilgas sėdimas darbas prie stalo gali žaloti mūsų kūnus. Nesvarbu ar jūs bėgiojate kiekvieną rytą ar sportuojate sporto salėje.

Jei praleidžiate didžiąją dalį dienos posėdyje sėdėdami, vairuodami automobilį, ant savo biuro kėdės ar sofos namuose – jums padidėja nutukimo rizika, diabetas, širdies ligos ir kt. Nesvarbu kiek Jūs energingai sportuojate sėdimas darbas jums kenkia.

Skaityti... Pirkti reguliuojamo aukščio stalą

Išlikite darbingi ir aktyvūs visą dieną darbo vietoje naudodami ergonomišką stalą.

#ergonomiskasstalas#ergonomiskasstalas

@ergostalas

Prisijunkite prie mūsų
 • Dviejų kojų ergonomiškas stalas

  Dviejų kojų reguliuojamo aukščio stalai.
  Naudodami šiuos ergonomiškus stalus kasdien galėsite lengvai reguliuoti savo stalo aukštį ir taip dažniau keisti savo kūno poziciją. Daug dirbantiems kompiuteriu rekomenduojama daugiau judėti prie keičiamo aukščio stalo. Pvz. kas 30 minučių pakeisti darbinę poziciją iš sėdimos į stovimą, pasivaikščioti, pasiražyti, nueiti iki virtuvėlės ir atsigerti arbatos ar kavos.
  Daugelio darbuotojų darbo diena prasideda ir baigiasi kėdėje prie paprasto darbo stalo. Dirbant ilgiau nei 1 valandą sėdint ir nejudant gali pradėti skaudėti nugarą. Nugaros skausmai yra nemalonūs ir varginantys.
  Norėdami išvengti nugaros skausmo turėtumėte dažniau keisti darbinę pozą (dirbti atsistojus arba atsisėdus, pajudėti), o daugiau judėti padeda ergonomiškas stalas su reguliuojamo aukščio stalo kojomis. Daugelis žmonių susiduria su nugaros skausmais. Šioje situacijoje Jums gali puikiai padėti ergonomiški reguliuojamo aukščio stalai.

 • Trijų kojų reguliuojamo aukščio stalas

  Trijų kojų reguliuojamo aukščio stalai.
  Naudodami šias 90 laipsnių kampu sujungtas reguliuojamo aukščio stalo kojas galėsite reguliuoti kampinio darbo stalo aukštį ir taip dažniau keisti savo kūno poziciją. Daug dirbantiems prie kompiuterio rekomenduojama daugiau judėti dirbant prie ergonomiško stalo.
  Daugelio darbuotojų darbo diena prasideda ir baigiasi kėdėje, prie darbo stalo. Dabar yra pats geriausias laikas keisti paprastą stalą į reguliuojamo aukščio stalą, nes tokios darbo vietos su keičiamo aukščio stalais atsiperka labai greitai. Ergonomiška darbo vieta su keičiamo aukščio stalu atsiperka labai greitai. Asmenys, dirbantys prie reguliuojamo aukščio stalų dirba greičiau ir efektyviau (įrodyta moksliniais tyrimais), jų savijauta būna daug geresnė, nei kolegų dirbančių sėdint visą darbo dieną. Norintys išvengti nugaros skausmų turėtumėte dažniau keisti darbo būdą (dirbti atsistojus ir atsisėdus), pajudėti. Daugelis žmonių susiduria su nugaros skausmais. Šioje situacijoje Jums gali puikiai padėti ergonomiški reguliuojamo aukščio stalai.Galėsite ne tik dirbti atsistoję, bet ir padidinti savo darbo efektyvumą ir našumą net iki 30%.
 • Keturių kojų reguliuojamo aukščio stalai

  Ergonomiškas stalas su keturiomis reguliuojamo aukščio kojomis, tai puikus Jūsų pasirinkimas norintiems įrengti stalus konferencijų salėje, susirinkimų kambaryje, kad galėtumėte patogiau ir efektyviau dirbti.
  Dažniausiai daug kam tenka praleisti visą darbo dieną susitikimuose sėdint, todėl darbo pozicijos pakeitimas (darbas atsistojus arba sėdint) Jūsų kūnui būtų labai naudingas. Žmogui rekomenduojama daug judėti, todėl pastovus darbinės pozicijos keitimas į stovėjimą yra labai naudingas.
  Nustebinkite savo svečius ir pasiūlykite jiems galimybę padirbti atsistojus prie reguliuojamo aukščio stalo. Mes siūlome galimybę saugoti sveikatą ir keisti reguliuojamo stalo aukštį ir dirbti atsisėdus ant kėdės ar atsistojus. Tikriausiai Jūsų bendradarbiai ar verslo susitikimo svečiai neatsisakys patirti kažką naujo ir nė nežinodami padėsite visiems sutaupyti laiko, nes sprendimus priiminėsite 30% greičiau.
  Reguliuojamo aukščio stalas konferencijų salėje gali būti pailgas, stačiakampio formos, kvadratinis ar aplavus. Išsirinkite Jums tinkantį reguliuojamo aukščio stalą ir džiuginkite savo kolegas, nes reguliuojamo aukščio stalai, tai puikus būdas praleisti darbo dieną kitaip nei įprasta. Užsisakykite reikiamo dydžio ar norimą stalviršį ir kasdien mėgaukitės ergonomiško stalo privalumais. Tapkite žvalesni ir efektyvesni.

 • Reguliuojamo aukščio stalai

  Šiandien reguliuojamo aukščio stalai gali būti labai įvairūs (valdomi elektra ir mechaninių būdu):reguliuojamo aukščio stalas reguliuojamas sukant metalinę rankenėlę (šio tipo stalai nenaudoja elektros, taigi yra ne tik ekologiški, bet ir ekonomiški, bei priverčia daugiau kiekvieną judėti), kitas reguliuojamo aukščio stalas su išsiskiriančia savo ypatinga savybe greitai keisti stalo aukštį yra reguliuojamo aukščio stalas vaikams, bei suaugusiems asmenims, kuris valdomas elektrinių pavarų pagalba. Šie stalai su reguliuojamu aukščiu tikrai išskirtiniai juos išbandę tikrai kiekvienas supras, kad tai yra pats geriausias reguliuojamo aukščio darbo stalas.

  Taigi keičiamo aukščio stalas yra skirtas tiems, kas nori tobulėti, bei kažką keisti savo gyvenimo kasdienybėje. Šie stalai tinka ir tiems, kas nori įrengti stalus biuro konferencijų salėje, susirinkimų kambaryje. Taigi stovimas kompiuterio stalas yra pats geriausias sprendimas pradėti judėti, o kodėl pats stalas reguliuojamas aukštis priverčia žmogų daugiau judėti (keletą puikių atsakymų apie ergonomiškus stalus rasite čia). Juk žmogus yra gimęs judėti.
  Kiek kainuoja reguliuojamo aukščio stalas? Reguliuojamo aukščio stalas kaina savo nėra brangus palyginus su tuo kiek žmonės investuoja į vaistus dėl nugaros skausmų, bei laiką sugaištą dėl nedarbingumo ar negalėjimo dirbti dėl nugaros skausmo. Linkiu kiekvienam pažvelgti į save ir į tuos įpročius, kuriuos darome kasdien ir pabandyti pakeisti savo kasdienybę įnešant į ją kažką naujo. Galite pradėti nuo to, kad įsirengtumėte nereguliuojamo aukščio stalą ir išbandytumėte patogiai dirbti atsistojus prie jo kasdien (pakeičiant darbinę pozą bent kas 30 - 40 minučių). Pamatę skirtumus galėsite drąsiai įsigyti keičiamo aukščio stalą ir dirbti patogiai kasdien. Tapkite žvalesnis ir kasdien vis daugiau efektyvesni!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4