Ergonominės kėdės biurui ir namams

Naudingi komponentai prie kiekvieno reguliuojamo aukščio stalo

Kokybiškos ir laiko patikrintos kėdės

Patogios ergonominės kėdės kasdien naudojamos moderniuose biuruose kiekvienam naudotojui padeda daugiau laiko skirti tokioms paprastoms operacijoms kaip darbas prie kompiuterio, rankdarbių gaminimas ar kiti rankų darbai. Mūsų ergonominės kėdės patinka ne tik vaikams, bet ir vadovams. Padedame klientams pasirinkti tinkamas biuro kėdes su labai patogiais pasukamais sėdynės mechanizmais, kurių aukštis labai paprastai reguliuojamas, na o kėdės porankiai ir atlošas taip pat lengvai valdomi.

Mūsų ergonomiškų kėdžių centras siūlo tik geriausias ir kokybiškas kėdes, kurios patenkina ne tik išrankius vadovus, bet ir vaikus. Šiame kėdžių centre yra atrinktos tik kokybiškos vadovo kėdės, kėdes vaikams, kėdės lankytojams su porankiais ar kėdės lankytojams be porankių, patenkins savo norus ir išrankieji klientai mėgstantys ergonomiškas kėdes ar net specialias kėdes aktyvesniam judėjimui. Nesvarbu ar jūs esate verslo klientas ar privatus asmuo mūsų stalai ir kėdės yra patikimi ir kokybiški gaminiai tarnaujantys ilgus metus verslo biuruose. Ergonominės kėdės su kuriomis galima dirbti ilgai ir patogiai

Ergonominės kėdės Vilniuje

Nerandate ko ieškote?

Padedame parinkti reikiamą, patogią ergonominę kėdę pagal individualius poreikius

+370 (676) 24010

Kokybiškos ergonominės kėdės svarba

Ant savo ergonominės kėdės žmonės praleidžia 40 ar net daugiau darbo valandų per savaitę. Bet yra žmonių mėgstančių padirbėti ilgiau nei 8 valandas per dieną! Labai svarbu tinkamai pasirinkti naują biuro kėdę darbui prie kompiuterio. Kaip išsirinkti biuro kėdę biurui? Priklausomai nuo to kokios kėdės ieškote galima derinti turimą natūralaus medžio stalą su naująja kėde arba net išsirinkti išskirtinio dizaino kėdes, ergonomiškas kėdes, kurias tinkamai naudojant galima sumažinti nugaros skausmus. Bet vien tik kėdė nesumažins Jūsų nuo nugaros skausmų, todėl būtina keisti savo darbo įpročius darbo vietoje. Moderniuose biuruose naudojamos ergonominės kėdės su reguliuojamo aukščio stalais. Tai suteikia galimybę žmogui daugiau judėti (t.y. 30 min. padirbti atsistojus ir 30 min. dirbti atsisėdus). Žmogui dirbti atsistojus labai patogu ir nė kiek nevargsta nugara. Sėdint biuro kėdėje apkrova nugarai yra 250%, o dirbant stovint prie tinkamai sureguliuoto stalo aukščio apkrova stuburui yra tik 150%. Dar beto rekomenduotina ne tik stovėti ir sėdėti, bet ir nepamiršti pajudėti, pamankštinti raumenis, pasivaikščioti (bent 10 min. per 1 valandą), nueiti iki toliau sėdinčio kolegos, paduoti dokumentus išgerti arbatos. Bet kokiu atveju tinkamos kėdės parinkimas biurui ar namams gali reikšti skirtingus poreikius ir skirtingus prioritetus. Mūsų kėdžių centras suteikia galimybę pasirinkti ir suderinti įvairių tipų kėdes ir stalus skirtingoms erdvėms ir skirtingiems vartotojų poreikiams. Galima rasti ne tik visiems gyvenimo atvejams tinkančią juodą kėdę, bet ir pilką kėdę, žalią kėdę, raudoną kėdę ar kitą patikusį medžiagos atspalvį iš norimos gaminių apdailos medžiagų paletės. Įrengiant ar atnaujinant biuro baldus visada verta pasitarti su interjero dizaineriu, kuris patars kokius baldus rinktis ir kaip įsirengti išskirtinai ir patogiai visą biurą.

Ergonominės biuro kėdės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

ergonominės kėdės prie rašomojo stalo

Kaip išsirinkti tinkamą kėdę?

Kėdžių centre galima rasti įvairių patogių kėdžių ergonomiškai darbo vietai įsirengti. Tiems, kurie praleidžia labai daug laiko prie savo kompiuterinio stalo rekomenduojame rinktis ergonomiškas kėdes. O tiems, kuriems svarbios kėdės ir stalai, bei jų tarpusavio stilių suderinamumas rekomenduotina rinktis ir ieškoti kėdžių tradicinei, moderniai ar šiuolaikiškai biuro erdvei pritaikyti. Juodos ergonominės kėdės su kokybiška medžiaga ar net oda visuomet puikiai derinsis prie tradicinio natūralaus medžio stalo, o chromuotas kėdės rėmas visuomet tiks prie minimalistinių biuro baldų ir dekoro. Jeigu vadovaujate įmonei ar tiesiog norite geresnės ir patogesnės vadovo kėdės rekomenduojame pastarosios ieškoti skyriuje vadovo kėdės, kur galima rasti puikias, kokybiškas vadovo kėdes. Šio tipo vadovo kėdės visuomet yra didesnės nei standartinės kėdės ir visuomet turi daugiau funkcinių galimybių nei standartinės vadybininko kėdės, kad būtų galimybė pritaikyti kėdę pagal kiekvieno vadovo išskirtinius poreikius. Kiekviena vadovo kėdė turi aukštą nugaros atlošą su papildoma atrama galvai, reguliuojamą nugaros atlošą (reguliuojamas aukštis, gylis), patogiai reguliuojamus porankius (su galimybe kėdės porankius reguliuoti į viršų pasukti į šonus norimu kampu, padidinti tarpą tarp porankių), reguliuojamą sėdynę, kokybišką, stabilią ir tvirtą penkiažvaigždę kojų bazę. Taigi vadovo kėdė puikus pasirinkimas tiems, kas ieško kokybiškos vadovo kėdės patogiam darbui biure ar namuose.

Padedame įsirengti ar atnaujinti biurus

Interjero dizaineris padės sukurti reikiamą modernaus ar šiuolaikiško biuro koncepciją, o patyrę vadybininkai
padės parinkti ar sukomplektuoti patogią kėdę prie modernaus ergonomiško reguliuojamo aukščio stalo.

Užsakyti interjero dizainerio paslaugas

ergonominės kėdės prie rašomojo stalo

Ergonominės kėdės

Ergonominės kėdės yra iš esmės kuriamos tam, kad būtų patogios, o sėdėjimas taptų tikru džiaugsmu nugarai. Ar galima būtų vadinti kėdę be reguliuojamų porankių ergonomiška kėde? Tikriausiai ne. Bet tai juk dar ne viskas. Labai svarbu, kad ergonomiška kėdė būtų pritaikoma pagal individualius naudotojo poreikius. Nesvarbu ar tai ergonominė kėdė vaikams ar suaugusiems ji privalo būti lengvai reguliuojama, o kėdės naudotojas turi suprasti kaip tinkamai sureguliuoti kėdės aukštį, kad kūnas kuo ilgiau išliktų žvalus ir nepavargtų nuo sėdėjimo. Ergonomiška kėdė privalo turėti reguliuojamą kėdės aukštį, turi būti reguliuojama juosmens atrama (reguliuojamas kėdės juosmens aukštis ir jeigu įmanoma juosmens atramos gylis), taip pat reikia, kad būtų kėdė su reguliuojamais porankiai. Dar vienas ergonomiškos kėdės privalumas – reguliuojama sėdynė. Su šiomis savybėmis ergonominės kėdės yra idealus sprendimas dirbantiems sėdimą darbą. Pasirinkus tinkamą ergonomiškos kėdės modelį galima atitolinti nugaros skausmus ir išlikti ilgiau žvaliu. Reikia pagalbos išsirenkant tinkamą kėdę? Mūsų specialistai mielai padės parinkti tinkamą? Pažangesniuose biuruose jau yra naudojamos šiek tiek ne tradicinės ergonominės kėdės su aukštomis kojomis. Tai yra paaukštintos kėdės (lyg baro kėdės) darbuotojams (dažnai naudojamos menininkams, architektams, projektuotojams, inžinieriams) dirbantiems prie aukštų stalų. Tokių biuro kėdžių aukštis lengvai reguliuojamas kelių mygtukų paspaudimu, o didesnio aukščio kėdės privalumas yra tas, kad suteikia darbuotojams puikias galimybes lengviau ir daugiau judėti darbe, bei išlikti ilgiau žvaliems. Tokias aukštas kėdes (kuomet dirbama atsisėdus ar atsirėmus į kėdę) galima dažnai pamatyti mokslinėse laboratorijose, dizaino studijose, auto dalių parduotuvėse, dantisto kabinete. Ieškote ergonominės kėdės internetu? Mūsų kėdžių centre kiekvienas atranda išskirtinio dizaino ir kokybės biuro kėdes. Rūpinamės, kad tik geriausios ergonominės kėdės kasdien būtų naudojamos klientų biuruose ir namuose, bei kad kasdienis darbas biure būtų kiekvienam maksimaliai komfortabilus. Jeigu reikalingi geriausios kėdės atsiliepimai, tuomet drąsiai klauskite. Ergonominės kėdės pristatomos į šiuos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kitus Lietuvos miestus).

Populiariausios ergonominės kėdės

Išsirink patikusią kėdę ir jeigu matai, kad reikia daugiau spalvų 🙂 pasirinkimo (medžiaginių ar odinių ar kėdės bazės konstrukcijos kitokios spalvos) paskambink ergostalas.lt. Galime pasiūlyti daug didesnį įvairių medžiagų pasirinkimą. Laukiu tavo skambučio.

+370 (676) 24010

Neradai ko ieškojai?

Padedame išsirinkti geriausias ergonomines kėdes, bei pasiūlyti daugiau įvairių kokybiškų, išskirtinio dizaino ergonominių kėdžių.

Išsirink geriausius ergonominės biuro kėdės spalvinius variantus.
Jeigu reikia kitokios kėdės spalvos drąsiai rašyk arba skambink.

Keli patarimai kaip išsirinkti ergonominę kėdę

Naudingi patarimai: kaip išsirinkti ergonominę kėdę?

Žemiau rasite keletą naudingų patarimų kaip išsirinkti ergonominę kėdę, sužinosite kokia kokia ergonominė kėdė yra geresnė ir su kokia kėde išdirbsite patogiai ilgiau.
Ergonominės kėdės

Nežiūrint į tai, kad biuro kėdžių pasirinkimas yra gana didelis, kėdžių gamintojų yra gana daug, reikėtų atsakingai išsirinkti kėdę, kuri ne tik patiktų vizualiai, bet ir būtų funkcionali, lengvai reguliuojama ir su kuo daugiau funkcijų padedančių tinkamai susireguliuoti kėdę.

Kiek pasikartosiu, bet svarbiausi kriterijai pagal ką reikėtų rinktis savo naują ergonominę kėdę:

  1. Reguliuojamas sėdynės aukštis
  2. Reguliuojamas sėdynės plotis ir gylis (dažniausiai porankiai turi galimybę būti perstumti (tai aktualu mažesniems arba aukštesniems kėdės naudotojams) arba iš viso nuimti)
  3. Sėdynės synchro mechanizmas
  4. Reguliuojamas nugaros atlošas (gylis)
  5. Nugaros atlošo reguliuojamo aukščio atrama
  6. Sėdynės medžiaga ir atlošo medžiaga (medžių kategorijų būna gana daug. Bei aišku vieniems reikalingos medžiaginės kėdės, o kitiems odinės kėdės. Kokia geresnė? Priklauso nuo paskirties). Aš rinkčiausi medžiaginę – geriau kvėpuoja, ilgaamžiškesnė.
  7. Reguliuojami porankiai (gerai, kai kėdė turi porankius su reguliuojamu aukščiu, bei porankių pasukimo 3d mechanizmu arba kiek į šonus. Dažnai tenka man tai kasdien naudoti ir tai labai patogu.)
  8. Patogus ir lengvas kėdės valdymas
  9. Kėdė su ratukais arba be ratukų (stacionari kėdė). Gana sveika nenaudoti ratukų, nes turint kėdę be ratukų žmogus yra priverstas kiek daugiau pajudėti (atsistumti kėdę, atsistoti, nueiti ir kažką pasiimti). Bet tikrai patogu ir su ratukais 😉

 

 

Reikia pagalbos išsirenkant geriausias ergonomines kėdes darbui biure ar namuose?
Susisiekite su patyrusiais ergostalas.lt specialistais

+370 (676) 24010

Turite klausimų?

Reikia gero patarimo ir greito atsakymo?

+370 (676) 24010