Регулируемые по высоте столы для работы в бюро

Полезные компоненты для какждого регулируемого по высоте стола

Регулируемый по высоте стол

Предлагаемые регулыруемой высоты столы способствуют не только двизениям на рабочем месте, но и хорошему самочыбствию в течении рабочево дня. Эргономичные столы дают возможность сохронить правильную позу человекы любово роста.

Выбрать стол...

Металический лоток для кабелей

Металический лоток для укладки кабелей прекрасно решает проблему сохранения порядка на рабочем месте. Никоких свисающих проводов под столом не будет. В лотке для кабелей можно уложыть не только кабели от монитора и компютера, но и другие кабели.

Выбрать лотки...

Пульт управления ножками стола

Каждый управляемый по высоте стол с помощью электропривода комплектуется пультом управления. С помощью нескольких кнопок можно легко и быстро изменить высоту ног стола (ноги стола можно удлинить либо укорошыть).

Пульты управления...

Держатель компютера корпуса

Держатель компютера корпуса крепится под столом, на регулируемой ноге по высоте. Блок компютера корпуса будет двигаться вместе со столом. Благодаря применению компютера корпуса держателю на столе сохраняется дополнительное свободное место.

Держатели...

Выберите лущый регулируемый по высоте стол

Выберите для вашего регулируемого по высоте стола нуженую конфигурацыю ножек

Регулируемые по высоте столы с двумя ножками

Солидный ергономичный стол с регулируемыми по высоте ножками может быть применены для столещницы (крышек стола) пазмером от 100 см до 220см длины. Наслаждайся ергономичным рабочим местом.

Выбрать стол...

Регулируемые по высоте столы с тремя ножками

Ето прочные эргономичные столы с регулируемоми по высоте ночками могут быть применены для столещниц размером от 160цм до 240цм длины. Работайте удобно на ергономичном рабочем месте.

Выбрать ноги для стола...

Ножки для дбыножного стола

Это хорошые ножки для писменного стола. Эти регулируемые по высоте ноги могут быть применены для столещницы размером от 100см до 220см длины. Создавайте ергономическую среду.

Выбрать ноги для стола...

Ноги для трехножного стола

Эти эргономичные узменяемые по высоте ноги стола могут применяться по для столещницы пармером от 160см до 240см длины. Работаите удобно на эргономичном рабочем месте.

Выбрать ноги для стола...

Возможные другие конфигурации ножек

Пара ног стола MINI

Это два изменяемых по высоте стола связанных между сабой жёстким соединением. Высота каждой пары ног стола изменяется механически, вращением ручки привода.

Выбрать ноги стола...

Пара ног стола NORMA

Это два изменяемых по высоте стола связанные между собой жесткими соединениями. Высота каждой отдельной пары ног двух столов изменяются с помощью электроприборов, нажымая кнопки на пульте ыправления.

Выбрать ноги стола...

Ножги стола TRIPLE

Трехноженный вариант изменяемых по высоте столов (L формы столы) применяется для столов большых фабаритов, либо для столов, которые паботают с побыщенными нагрузками.

Выбрать ноги стола...

Ноги стола QUADRUM

Stalo kojos naudojamos keturkojams stalams. Naudojama didesnių gabaritų stalams, bei tokiems stalams, kurie turi atlaikyti didesnes apkrovas.

Выбрать ноги стола...

SĖKMĖS FORMULĖ - PUIKI SVEIKATA
RŪPINKITĖS SAVIMI
Kasdien mes praleidžiame daug laiko sėdėdami prie savo darbo stalo. Kaip tai keistai beskambėtų ilgas sėdimas darbas prie stalo gali žaloti mūsų kūnus. Nesvarbu ar jūs bėgiojate kiekvieną rytą ar sportuojate sporto salėje. Jei praleidžiate didžiąją dalį dienos posėdyje sėdėdami, vairuodami automobilį, ant savo biuro kėdės ar sofos namuose – jums padidėja nutukimo rizika, diabetas, širdies ligos ir kt. Nesvarbu kiek Jūs energingai sportuojate sėdimas darbas jums kenkia.
KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS MŪSŲ ERGONOMIŠKUS STALUS?
Paprasta naudoti
Reguliuojamo aukščio stalo kojos yra sukurtos taip, kad būtų labai paprasta jomis naudotis. Elektra reguliuojamas stalas gali keisti savo aukštį paspaudus vieną mygtuką žemyn arba aukštyn.
Elektra reguliuojami stalai
Elektra reguliuojamo aukščio stalai suteikia daug patogumo lyginant su kitų rūšių stalais. Mūsų stalo kojas visuomet bus paprasta reguliuoti, sklandžiai pakeisti stalo aukštį į žemesnę ar aukštesnę poziciją paprastu mygtuko paspaudimu.
Du varikliai
Mūsų elektra reguliuojamo aukščio stalo kojose naudojami patikimi varikliai. Kiekvienoje stalo kojoje yra po vieną variklį (kiekvieno keliamoji galia yra iki po 60kg) veikiantį sinchroniškai su kita (-omis) stalo koja. Taigi jeigu pasirinkote dviejų kojų stalą jo kojų keliamoji galia bus 120kg. Reikia daugiau keliamosios galios? Galime pasiūlyti ir kitokius sprendinius.
Mažos elektros energijos sąnaudos
Mūsų stalai naudoja labai mažai elektros energijos. Budėjimo režime dviejų kojų stalas sunaudoja tik 0,5W energijos. Taigi šios stalo kojos energiją naudoja taupiai ir efektyviai. Mažos energijos sąnaudos svarbios kiekvienam šiuolaikiškam verslui.
Ilgaamžiškumas
Elektra reguliuojamas stalas tarnaus ilgai. Kiekvienas stalo kojų modelis prieš gaminant yra kruopščiai suprojektuojamas, tikrinamas ir testuojamas inžinierių, kad tarnautų žmonėms daugelį metų patikimai ir ilgai.
Mes visada šalia
Iškilo klausimas, kurio negalite išspręsti savarankiškai? Visada padėsime išspręsti kilusius klausimus Jums patogiu būdu: elektroniniu paštu, pokalbio programėlės pagalba ar telefonu.
Kokybė
Mūsų keičiamo aukščio stalai yra išbandyti, ištestuoti laboratorijose, aukštos kokybės gaminiai atitinkantys aukščiausius Švedijos keliamus reikalavimus.
Apsauga nuo daiktų sulaužymo
Elektra reguliuojamo aukščio stalo kojose yra įrengta kliūties atpažinimo funkcija, kurios dėka galima apsaugoti stalo kelyje pasitaikiusius daiktus nuo sulaužymo. Nesvarbu ar tai bus Jums asmeniškai brangus daiktas po stalu ar virš stalo.
Didesnis stalo kojų aukščio diapazonas
Gaminami reguliuojamo aukščio stalai tinka skirtingo ūgio žmonėms (žemesniems ir aukštesniems asmenims). Trijų segmentų stalo kojos suteikia galimybę aukščiau pakilti ir žemiau nusileisti, nei kitos rinkoje siūlomos kojos. Yra stalų, kurie pagaminti iš dviejų segmentų (tai reiškia, kad tokios stalo kojos negali nusileisti taip žemai ir pakilti taip aukštai kaip Ergostalas kojos).
Saugumas ir patikimumas
Mums svarbus kiekvienas keičiamo aukščio stalas, kurį pagaminame būtent Jums. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių dirbtų individualioje patogioje, ergonominėje darbinėje aplinkoje, kad kuo daugiau būtų sveikų, laimingų ir žvalių asmenybių, kurie džiaugiasi kiekviena minute praleista darbe ir po darbo dienos jaučiasi žvaliai ir energintai. Mums kokybiškų keičiamų stalo kojų gamyba, saugumas, ilgaamžiškumas ir patikimumas yra numeris #1.
Sėsk ir stok ne tik sėdėk ar stovėk visą dieną
Yra daug įvairių biuro stalų prie kurių visą dieną galima dirbti arba tik atsistojus arba tik atsisėdus. Nuo pastovaus sėdėjimo ar stovėjimo labai pavargstama. Todėl labai svarbu dienos metu daugiau judėti. Su mūsų stalais labai paprasta pakeisti stalo aukštį. Per kelias sekundes galima atsistoti ar atsisėsti ir dirbti patogiai ergonominėje biuro kėdėje. Rekomenduojame bent kas 30 minučių pakeisti savo stovimą poziciją į sėdimą. Taigi užsidėkite priminimą savo telefone ir dažniau sėsk stok prie savo ergonominio stalo.

Prisijunk prie ergonominių biuro baldų naudotojų būrio

Sėsk stok stalai vis daugiau tampa populiaresni ir naudojami visame pasaulyje. Idėja labai paprasta ir naudinga žmogui. Sėdimas, stovimas stalas padeda lengvai ir greitai pakeisti stalo aukštį į individualią naudotojo ergonomišką padėtį. Gali reguliuoti kiek laiko sėdėti ir stovėti darbo metu ir išvenkti galimų sveikatos grėsmių.

Rinktis ergonominius stalus

ERGONOMIŠKO STALO NAUDOTOJAI

Jaučiasi

87%
Energingesni
66%
Produktyvesni
71%
Dėmesingesni
62%
Laimingesni

Reguliuojamo aukščio stalų pasirinkimas

Populiariausi ergonomiški stalai

Dviejų kojų reguliuojamo aukščio stalai

Dviejų kojų reguliuojamo aukščio stalai.
Naudodami šiuos ergonomiškus stalus kasdien galėsite lengvai reguliuoti savo stalo aukštį ir taip dažniau keisti savo kūno poziciją. Daug dirbantiems kompiuteriu rekomenduojama daugiau judėti prie keičiamo aukščio stalo. Pvz. kas 30 minučių pakeisti darbinę poziciją iš sėdimos į stovimą, pasivaikščioti, pasiražyti, nueiti iki virtuvėlės ir atsigerti arbatos ar kavos.
Daugelio darbuotojų darbo diena prasideda ir baigiasi kėdėje prie paprasto darbo stalo. Dirbant ilgiau nei 1 valandą sėdint ir nejudant gali pradėti skaudėti nugarą. Nugaros skausmai yra nemalonūs ir varginantys.
Norėdami išvengti nugaros skausmo turėtumėte dažniau keisti darbinę pozą (dirbti atsistojus arba atsisėdus, pajudėti), o daugiau judėti padeda ergonomiškas stalas su reguliuojamo aukščio stalo kojomis. Daugelis žmonių susiduria su nugaros skausmais. Šioje situacijoje Jums gali puikiai padėti ergonomiški reguliuojamo aukščio stalai.

Trijų kojų reguliuojamo aukščio stalas

L formos kampinis stalas su reguliuojamo aukščio kojomis.

Naudodami šias 90 laipsnių kampu sujungtas reguliuojamo aukščio stalo kojas galėsite reguliuoti kampinio darbo stalo aukštį ir taip dažniau keisti savo kūno poziciją. Daug dirbantiems prie kompiuterio rekomenduojama daugiau judėti dirbant prie ergonomiško stalo.
Daugelio darbuotojų darbo diena prasideda ir baigiasi kėdėje, prie darbo stalo. Dabar yra pats geriausias laikas keisti paprastą stalą į reguliuojamo aukščio stalą, nes tokios darbo vietos su keičiamo aukščio stalais atsiperka labai greitai. Ergonomiška darbo vieta su keičiamo aukščio stalu atsiperka labai greitai. Asmenys, dirbantys prie reguliuojamo aukščio stalų dirba greičiau ir efektyviau (įrodyta moksliniais tyrimais), jų savijauta būna daug geresnė, nei kolegų dirbančių sėdint visą darbo dieną. Norintys išvengti nugaros skausmų turėtumėte dažniau keisti darbo būdą (dirbti atsistojus ir atsisėdus), pajudėti. Daugelis žmonių susiduria su nugaros skausmais. Šioje situacijoje Jums gali puikiai padėti ergonomiški reguliuojamo aukščio stalai.Galėsite ne tik dirbti atsistoję, bet ir padidinti savo darbo efektyvumą ir našumą net iki 30%.

Reguliuojamo aukščio stalas L formos kampinis

Keturkojai ergonomiški stalai

Erdvesni keturių kojų reguliuojamo aukščio stalai

Ergonomiškas stalas su keturiomis reguliuojamo aukščio kojomis, tai puikus Jūsų pasirinkimas norintiems įrengti stalus konferencijų salėje, susirinkimų kambaryje, kad galėtumėte patogiau ir efektyviau dirbti.
Dažniausiai daug kam tenka praleisti visą darbo dieną susitikimuose sėdint, todėl darbo pozicijos pakeitimas (darbas atsistojus arba sėdint) Jūsų kūnui būtų labai naudingas. Žmogui rekomenduojama daug judėti, todėl pastovus darbinės pozicijos keitimas į stovėjimą yra labai naudingas.
Nustebinkite savo svečius ir pasiūlykite jiems galimybę padirbti atsistojus prie reguliuojamo aukščio stalo. Mes siūlome galimybę saugoti sveikatą ir keisti reguliuojamo stalo aukštį ir dirbti atsisėdus ant kėdės ar atsistojus. Tikriausiai Jūsų bendradarbiai ar verslo susitikimo svečiai neatsisakys patirti kažką naujo ir nė nežinodami padėsite visiems sutaupyti laiko, nes sprendimus priiminėsite 30% greičiau. Reguliuojamo aukščio stalas konferencijų salėje gali būti pailgas, stačiakampio formos, kvadratinis ar aplavus. Išsirinkite Jums tinkantį reguliuojamo aukščio stalą ir džiuginkite savo kolegas, nes reguliuojamo aukščio stalai, tai puikus būdas praleisti darbo dieną kitaip nei įprasta. Užsisakykite reikiamo dydžio ar norimą stalviršį ir kasdien mėgaukitės ergonomiško stalo privalumais. Tapkite žvalesni ir efektyvesni.

Keturkojisreguliuojamo aukščio stalas

Kaip išsirinkti gerą, kokybišką keičiamo aukščio stalą

Šiandien reguliuojamo aukščio stalai gali būti labai įvairūs (valdomi elektra ir mechaniniu būdu): reguliuojamo aukščio stalas reguliuojamas sukant mechaninę rankenėlę (šio tipo stalai nenaudoja elektros, taigi yra ne tik ekologiški, bet ir ekonomiški, bei priverčia daugiau kiekvieną judėti), kitas reguliuojamo aukščio stalas su išsiskiriančia savo ypatinga savybe greitai keisti stalo aukštį yra reguliuojamo aukščio stalas vaikams ir suaugusiems asmenims, kuris valdomas elektrinių pavarų pagalba. Šie stalai su reguliuojamu aukščiu tikrai yra išskirtiniai. Juos kiekvienas išbandęs supras, kad tai yra pats geriausias reguliuojamo aukščio darbo stalas. Skirtingų gamintojų stalai būna hidrauliniai, mechaniniai ir elektriniai. Dažniausiai pigesni stalai skiriasi savo medžiagiškumu, atpiginta metaline konstrukcija, bei naudojama technine įranga užtikrinančia ne tik stalo stabilumą, bet ir funkcionalumą. Štai pigūs stalai būna su viena pavara, o ergostalas.lt visada siūlo stalus su dviem pavaromis (varikliais). Taigi pakeliami stalai su dviem varikliais gali daugiau pakelti svorio nei stalai su vienu varikliu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į sijas tarp kojų. Stalo kojų sijų ilgis gali būti reguliuojamo ilgio arba fiksuoto ilgio.

Kiek kainuoja reguliuojamo aukščio stalas? Reguliuojamo aukščio stalas kaina savo nėra brangus palyginus su tuo kiek žmonės investuoja į vaistus dėl nugaros skausmų, bei laiką sugaištą dėl nedarbingumo ar negalėjimo dirbti dėl nugaros skausmo. Linkiu kiekvienam pažvelgti į save ir į tuos įpročius, kuriuos darome kasdien ir pabandyti pakeisti savo kasdienybę įnešant į ją kažką naujo. Galite pradėti nuo to, kad įsirengtumėte nereguliuojamo aukščio stalą ir išbandytumėte patogiai dirbti atsistojus prie jo kasdien (pakeičiant darbinę pozą bent kas 30 - 40 minučių). Pamatę skirtumus galėsite drąsiai įsigyti keičiamo aukščio stalą ir dirbti patogiai kasdien. Tapkite žvalesnis ir kasdien vis daugiau efektyvesni!

Pasirinkti pakeliamo aukščio stalą
Reikia pagalbos renkantis stalą?

Mūsų konsultantai padės tinkamai išsirinkti ergonomišką stalą

Geriausias keičiamo aukščio stalas išsirinkti

Koks yra geriausias rašomasis stalas biurui ir namams?

Kai reikia kokybiško rašomojo stalo namams ar biurui Ergostalas.lt visada padės pasiūlyti kokybiškus ne tik mažus, nedidelius pakeliamus stalus, bet ir didesnių gabaritų stalus su keičiamo aukščio kojomis. Ergostalas.lt elektroninėje parduotuvėje visada yra tik kokybiški rašomieji stalai, stalai vaikams ir suaugusiems, kompiuteriniai stalai, mokykliniai stalai, augantys stalai, ąžuoliniai stalai, apvalūs stalai ar stalai transformeriai. Kokybiški rašomieji stalai vaikams ir suaugusiems suteikia galimybę ergonomiškai dirbti geriau įrengtoje darbo vietoje. Patogus rašomasis stalas vienas iš svarbiausių darbo įrankių įtakojančių kiekvieno asmens savijautą ilgą laiką dirbant prie stalo. Ergostalas.lt parduotuvėje stalų asortimentas yra platus, todėl lengvai galima atrasti ir išsirinkti tai kas patinka kiekvienam. Čia visuomet jūsų lauks didesnis kampinis kompiuterio stalas, kokybiškas kompiuterio stalas (kaip ir stalas transformeris greitai pakeis savo aukštį lengvu mygtuko paspaudimu), kartu su vaiku greitai augantis rašomasis stalas, trikojis kampinis stalas L formos, patikimas ir geras rašomasis stalas vaikui, ne tik valgomajame naudojamas apvalus stalas, erdvus rašomasis stalas kampinis, kompakšitkas vaikiškas rašomasis stalas ir kokio tik gali prireikti modernaus stalo beiškantis klientas. Didesniuose biuruose galima atrasti ir konferencinį stalą. Statistiškai susirinkimus vykdant atsistojus galima sutaupyti 30% darbo laiko. Taigi konferencinis stalas su reguliuojamo aukščio kojomis vadovams padėtų sutaupyti visiems brangaus darbo laiko ir išnaudoti jį efektyviau.
Geriausias medinis stalas (iš natūralaus medžio masyvo stalviršio) gali būti gaminamas ąžuolinis arba uosinis. Ąžuolinis stalas bus labai sunkus, nes ąžuolo mediena yra labai sunki. Ąžuolo mediena tvirta, sunki, atspari drėgmei, puviniui. Uosinis stalas taip pat bus sunkus, bet pasižymi išraiškinga tekstūra, o tarnaus ilgai, nes mediena yra tikrai tvirta.

Biuro kėdės ir stalai

Stalviršiai keičiamo aukščio stalo kojoms

Kuomet norite priderinti naują stalo stalviršį prie savo biuro baldų ar namų dizaino interjero Ergostalas.lt komanda gali pasiūlyti įvairius sprendimus iš natūralaus medžio, laminuotos medžio drožlių plokštės ar laminuotos medžio dulkių plokštės, HPL, MDF ar kitų stalviršiams gaminti tinkamų medžiagų. Nesvarbu ar tai bus ąžuolinis stalas, uosinis stalas, riešuto masyvo stalas, nėra nei vieno medinio stalo, kokio negalima pagaminti. Ąžuolinis stalviršis, riešutmedžio stalviršis, kaip ir uosinis stalviršis yra gaminamas iš aukščiausios tinkamai ir neskubant išdžiovintos rūšies medienos. Naudojant ergostalas.lt stalo kojas jums pagamintas keičiamo aukščio stalas tarnaus ilgus metus. Išsirinkite pageidaujamą stalviršį, storį, gabaritus ir mes pagaminsime stalą kokio jūs norite. Norime atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo stalviršio svorio gali tekti keisti stalo kojų kiekį, kad stalas galėtų pakelti numatytą svorį ir tinkamai funkcionuoti ilgus metus. Taip pat būtina atkreipti į stalo kojų sijų ilgį, kuris yra reguliuojamas tarp kojų. Kuomet stalas neviršija 2200mm ilgio dauguma stalo kojų jums puikiai tiks.

Stalviršiai keičiamo aukščio stalo kojoms

Individualus keičiamo aukščio stalas

Norisi priderinti naują keičiamo aukščio stalą prie namų interjero? Ergostalas.lt komanda visuomet padės išspręsti šį klausimą.
Pasirinkite dominančią stalo konfigūraciją:

  1. Standartiniai reguliuojamo aukščio stalai;
  2. Dvikojis Ergo stalas su natūralaus medžio stalviršiumi;
  3. Dvikojis Ergo stalas su LMDP stalviršiumi;
  4. Trikojis Ergo stalas su natūralaus medžio stalviršiumi;
  5. Trikojis Ergo stalas su LMDP stalviršiumi.

Individualios ergonomiškos biuro erdvės dizainas

Esate sugalvoję keletą puikių idėjų individualios erdvės sukūrimui? O gal reikia pagalbos sukuriant šiuolaikiškas biuro erdves nuo nulio? Patyrę interjero dizaineriai gali padėti suprojektuoti šiuolaikišką biurą kokio ieškojote savo verslui ir darbuotojams.

Nemokamai Gauti patikimo dizainerio kontaktus
Stovimas stalas su monitorių laikikliu

Norite atnaujinti biuro interjerą?

Reikia patikimo interjero dizainerio?

Planuojate atnaujinti savo biuro erdves ir ieškote puikaus interjero dizainerio?

Parašykite mums žinutę el.paštu ir galėsime rekomenduoti keletą dizainerių, kurie padės jums sukurti išskirtinį interjero dizainą kiekviename biuro kampelyje.
Interjero dizaineris padės iš naujo sukurti jūsų biuro erdves, transformuoti biurą į šiuolaikišką, ergonomišką biuro aplinką, bei įnešti naujos energijos panaudojant moderniausius sprendinius. Interjero dizaineris padės atnaujinti patalpų erdves panaudojant mūsų gaminamus keičiamo aukščio stalus ir kitų gamintojų geriausius biuro baldus.
Klientams, kurie pageidauja iš anksto matyti kaip atrodys suprojektuota biuro ar namų ervė, dizaineriai sukurs interjero vizualizacijas, panaudojant šiuolaikiškus sprendinius su 3D grafika. Tokiais atvejais iš anksto matysite tai kas Jums svarbu – atnaujintų erdvių įgyvendinimo tikslas. Tokios vizualizacijos supaprastins darbus ne tik statybų rangovams, bet ir ergonomiškų biuro baldų gamintojams.
Parašykite mums laišką elektroniniu paštu su temos laukelyje „Interjero dizaineris“ ir pasidalinsime geriausių dizainerių kontaktais.

Gauti interjero dizainerio kontaktus
Biuro interjero dizainas ir projektavimas
Tai tikrai veikia!
Ištiesk nugarą, judėk daugiau, pasijusk geriau.

Planuojate atnaujinti biurą?

Renkatės stalus savo komandai?

Nesvarbu kokio dydžio yra Jūsų biuras 6 ar 500 komanda mūsų projektų vadovai gali padėti sukurti įspūdingas erdves, kad jūsų komanda jaustųsi gerai, dirbtų patogiai ir mėgtų darbinę aplinką.

Nemokama konsultacija +370 (676) 24010

Parašykite mums

Prisijunkite prie mūsų

Socialiniuose tinkluose